Bank Pekao S.A. wzbogacił swoją ofertę o możliwość zbierania mil w największym programie lojalnościowym w Europie – Miles & More. To efekt strategicznej współpracy banku z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT. Dzięki niej klienci Pekao mogą gromadzić mile za wszystkie transakcje dokonywane kartami kredytowymi – Kartą Kredytową z Żubrem oraz kartami kredytowymi bankowości prywatnej. Zgromadzone mile można wymienić na: bilety lotnicze, podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz inne nagrody.

Nie ma znaczenia czy latasz regularnie, czy dopiero rozpoczynasz tę wyjątkową przygodę. Czy jesteś już uczestnikiem programu Miles & More, czy dopiero się nim staniesz. Dzięki strategicznej współpracy Banku Pekao z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT oraz Miles & More, w krótkim czasie można łatwiej, szybciej oraz taniej realizować swoje wymarzone podróże.

Z myślą o pasażerach, którzy od zawsze byli w centrum naszej uwagi, dążymy do ciągłego doskonalenia naszej oferty, a programy lojalnościowe odgrywają w tym procesie istotną rolę. Wspólnie z Bankiem Pekao S.A. prezentujemy usługę, która przede wszystkim zaspokoi potrzeby często podróżujących pasażerów. Zapraszam serdecznie do korzystania z kart i zbierania mil, które będzie można wykorzystać nie tylko na przeloty, ale również m.in. na zakupy w naszym sklepie Shop&More – mówi Michał Fijoł, prezes zarządu Polskich Linii Lotniczych LOT.

Program Miles & More to największy w Europie program lojalnościowy pozwalający gromadzić mile i wymieniać je m.in. na bilety ponad 35 linii lotniczych. Mile można wymienić na bilety przewoźników zrzeszonych w Star Alliance oraz innych partnerskich linii lotniczych programu Miles & More, np.: PLL LOT, Lufthansa, Austrian Airlines, SWISS, Turkish Airlines, Brussels czy portugalski TAP. Zgromadzone mile można wymienić również na: podwyższenie klasy podróży samolotem, rezerwację hotelu, wynajem samochodu oraz nagrody rzeczowe.

Bank Pekao jako jedyny bank w Polsce umożliwia gromadzenie mil w programie Miles & More. Skupiamy się na potrzebach klientów. Naszym celem jest nie tylko sprostanie tym oczekiwaniom, ale również dostarczanie produktów i usług, które będą wygodne, atrakcyjne i pełne korzyści. Dlatego konsekwentnie realizujemy naszą strategię mającą na celu udostępnianie klientom najlepszych rozwiązań w Polsce. Bardzo dobrym przykładem jest Karta Kredytowa z Żubrem, która od momentu wdrożenia cieszy się ogromną popularnością. Potwierdza to niemal dwukrotny wzrost udziału rynkowego Banku Pekao w sprzedaży kart kredytowych. Jestem przekonany, że dzięki programowi Miles & More nasi klienci będą mogli jeszcze łatwiej spełniać swoje marzenia o podróżowaniu – powiedział Paweł Strączyński, wiceprezes Banku Pekao S.A.

W ofercie Banku Pekao mile mogą zbierać obecni i nowi posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem oraz kart kredytowych bankowości prywatnej – Pekao World Elite Mastercard i Pekao Visa Infinite. Wystarczy, że w aplikacji mobilnej PeoPay lub bankowości internetowej Pekao24 dołączą swoją kartę do programu Miles & More.

Karta Kredytowa z Żubrem to pierwsza karta kredytowa w Polsce dostępna w modelu abonamentowym dostępna w trzech pakietach: Standard, Złoty i Platynowy. Do programu Miles & More można dołączyć kartę w każdy pakiecie.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem zyskują:

Bank nalicza mile za płatności w sklepach stacjonarnych i w internecie, wypłaty gotówki w bankomatach oraz za przelewy z karty.

Posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem z Miles & More w Pakiecie Złotym i Platynowym dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT.

Szczegóły dostępne na pekao.com.pl/zbieram-mile.

Poza milami Miles & More posiadacze Karty Kredytowej z Żubrem mogą korzystać także z innych benefitów, takich jak: 

Więcej szczegółów o karcie można znaleźć na: www.pekao.com.pl/karta-z-zubrem.

Klienci bankowości prywatnej Banku Pekao, którzy posiadają karty kredytowe Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite również mogą zbierać mile w programie Miles & More. To kolejna – obok szerokiego pakietu ubezpieczeń, serwisu Concierge i nielimitowanych wejść do saloników lotniskowych w ramach Priority Pass – dodatkowa funkcjonalność prestiżowych kart kredytowych Banku Pekao S.A.

Posiadacze kart kredytowych bankowości prywatnej Banku Pekao zyskują Miles & More:

Posiadacze kart Pekao World Elite Mastercard lub Pekao Visa Infinite z Miles & More dodatkowo mogą korzystać z bezpłatnej odprawy Business Check-in na lotnisku Chopina w Warszawie podróżując liniami lotniczymi PLL LOT oraz bezpłatnej usługi Fast Track na lotnisku Chopina, dla siebie i osób towarzyszących w jednej rezerwacji, jeżeli bilet na lot został zakupiony na stronie lot.com.

Więcej szczegółów o kartach prestiżowych bankowości prywatnej można znaleźć na: www.pekao.com.pl/private-banking.

Galeria zdjęć
Centrum prasowe
Kontrast:
en de pl